Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paranormal Gücünüzü Arttıracak 5 Antik Kökenli Yöntem


Paranormal Gücünüzü Arttıracak 5 Antik Kökenli Yöntem konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Mısır, Maya Sümer ve diğer antik uygarlıklar için paranormal güçleri arttırmak çok önemliydi. Bunun için Pek çok yöntem ve öğreti geliştirdiler. Bu güçler bize yol gösterecek güçlü rehberlerdi. Bu 5 yöntem ile enerjinizi ve ruhsal gücünüzü arttırabilirsiniz.

Güneşin Doğuşu

Eski uygarlıklarda güneşin doğuşu büyük bir güç ve ruhsal olaydı. Güneşin doğuşunda yürüyüşe çıkın ve güneş tam doğarken 20 dakikalık bir yürüyüş yapın. Bedeninizin güneşi görmesi gereklidir. Onun için güneşin olduğu yöne doğru yürüyüş yapabilirsiniz. Güneşin ild doğduğu anda yüksek ve ruhsal bir enerji verdiği söylenmektedir.

Karanlık

Ruhsal enerjimizi yükseltecek bir diğer antik uygulama ise karanlıkta oturmaktır. Karanlık bir odada dua ve olumlama yaparak oturun. En azından bir saat boyunca oturmanız önerilir.

paranormalactivity.jpg


Öz enerjiye odaklanma

Bu çalışma belli sorular ile gelir. Her gün en az yarım saat içsel yolculuğa odaklanın ve zihninize kim olduğunuzu sorun. Hayat amacınızı ve gerçek arzularınızı sorun. Zihniniz bir süre sonra yoğun bir farkındalığa ulaşacaktır.

Tai Chi ve Çi gong eğitimi

Ruh zeka ve bedene aynı anda hitap eden güçlü bir enerji eğitimidir. Çi gong belirli fiziksel duruşlar ve beden hareketleri ve/veya hayalle birleştirilen nefes tekniklerini kullanarak bedenin enerji dengesini düzenleyen bir eğitimdir.

Elementler


Her canlı ve cansız varlık bir elementin etkisindedir. Çin astroloji ve Günümüz astrolojisi farklılık gösterse de derinlerde enerjimiz bir element ile çok daha iyi anlaşmaktadır. Ateş, Su, Toprak, Hava elementleri dışında insanların hayatına etki eden metal ve ağaç elementleri çok güçlüdür. Elementinizi keşfettiğinizde onu temsil eden taşları bulabilirsiniz. Üstünüzde taşıyacağınız bu taşlar enerjinizi ve ruhsal gücünüzü yükseltecektir.

kaynak: bilgierdemdir
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Zihninizi, Bedeninizi Ve Ruhunuzu Yeniden Canlandıracak Güçlü Antik Nefes Egzersizi Emka 0 2,574 15-11-2018, Saat: 13:22
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 1,875 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Sezgisel Gücünüzü Arttırmanın 5 Güçlü Anahtarı Emka 0 1,444 08-11-2018, Saat: 14:48
Son Yorum: Emka
  Thoth'un Antik Mısır Kitabı İnsanlara Doğaüstü Yetenekler Verdiği Söyleniyor Emka 0 1,690 20-10-2018, Saat: 16:51
Son Yorum: Emka
  Evinizin Titreşimini Yükseltmeniz İçin 5 Basit Yöntem Emka 0 2,228 30-06-2018, Saat: 09:03
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi