Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

PSİŞİK SALDIRILARDAN KORUNMA ALEVİ


PSİŞİK SALDIRILARDAN KORUNMA ALEVİ konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Psişik Koruma Alevi
Başmelek Mikail, Psişik Koruma Alevi enerjisini, Psişik saldırılara karşı savunma sunması için sağlamıştır. Bu koruma çok önemlidir, özellikle dış enerjilerin bombardımanına sürekli tutulduğumuz zamanlarda yaşadığımız için. Psişik saldırılar kişilerin algıladıklarından çok daha sık olmaktadır. Sürekli olmaktadırlar.

Bizler psişik saldırılara karşı doğal savunma donanımlarımızla doğarız. Ruhani bağışıklık sistemi, eğer karşılaşacak olursanız, belli psişik saldırılardan koruma sağlayacaktır.

Bazı durumlarda, ruhani bağışıklık sistemi etkili psişik saldırılar, travma, hastalık veya enerjinize negatif etkiler nedeniyle aksayabilir. Bu gerçekleştiğinde kişi psişik saldırılara karşı çok savunmasız hale gelir.

Bazen de ruhani bağışıklık sistemi çok güçlü olan bir kişi, psişik saldırının içinde bulabilir kendisini, özellikle bu saldırı şiddetli, ısrarlı veya geniş katılımlı bir grup tarafından uygulanmakta olabilir.

Şifacılar, zaman zaman psişik saldırılara duyarlı olurlar, çünkü karanlık enerjilerin hedefindedirler. Bununla beraber şifa talep edenler yoğun negatif enerjiyle dolarlar. İşte bunun için şifacının kendisine sürekli koruma yapması gerekmektedir.

negative-energy.jpg

Psişik Koruma bunun için önemlidir.

Psişik Koruma Alevi, bireyi sadece psişik saldırılardan korumayı amaçlamaz, her uyandırıldığında ruhani bağışıklık sistemini de onarır. Bu yolla Psişik Koruma Alevi, psişik saldırılara kalkan olurken, ruhani bağışıklık sistemini de güçlendirip dengelemektedir.

Psişik Saldırılar
Psişik saldırı, birisinin başka bir kişiye zarar vermek için ruhani planda, psişik enerji kullanmasıdır. Üç temel psişik saldırı vardır:

Psişik taciz, bir kişi birisine etkin olarak ve kötülük amacıyla onun enerji alanına, kötü niyetlerle saldırır. Psişik tacizlere örnek olarak, birisine nefret göndermek, etkin bir biçimde birisinin yanılmasını veya hata yapmasını dilemek, beddua etmek verilebilir.

Psişik Vampirlik, bir kişinin bir başkasının enerji alanını sömürmesidir. Psişik vampirlik bilinçli olarak da kötü amaçlarla gerçekleştirilebilir. Bilinçdışı kötü niyet olmaksızın da gerçekleşebilir. Bilinçdışı psişik vampirlik oldukça yaygındır.

Psişik Kirlilik, zayıf bir enerji sistemi negatif enerjiye maruz kaldığında oluşur. Kötü niyetli olmadığı halde bir kişi eğer etrafında çok negatif enerji bulunuyorsa karşılaştığı birisinin enerji sistemini kirletebilir. Sürekli başkalarının yanında huzursuz ve gergin hissediyorsanız veya çabuk öfkeleniyorsanız ve sebepsiz alınganlaşıyorsanız muhtemelen enerji sisteminize negatif enerji almışsınızdır onlardan.

Böyle kişilere karşı olabildiğince enerji sisteminizi korumak iyi bir fikirdir. Mümkün olduğunca az ilişki kurmalısınız onlarla. Kendi ailenizi seçemeseniz bile, arkadaşlarınızı, işinizi ve erkek arkadaşınızı seçebilirsiniz gibi... Ruhunuzu yükselten kişilerle olun, onu yok etmeye çalışanlarla değil!

Psişik Kirlilik çok yıpratıcı olabilir, kontrolsüzleşebilir şunlarla neticelenebilir:

Depresyon
Anksiyete
Hastalık
Talihsizlik
Kazalar
Kayıplar
Maddi Sıkıntı

Psişik Koruma Alevi'nin Kullanımı

Bir kez uyumlandıktan sonra Psişik Koruma Alevi'ni etrafınızda koruyucu ve şifalandırıcı bir alan oluşturması için çağırabilirsiniz.

“Başmelek Mikail, lütfen beni Psişik Koruma Aleviyle sar” 

şeklinde çağrılabilir. Bir durumu, yeri ya da birisini korumaya almak içinse,

“Başmelek Mikail, lütfen ... durumu ... yeri ... filancayı Psişik Koruma Aleviyle sar” denir.

Psişik Koruma Alevi sadece sizi ve alevle sardıklarınızı psişik saldırılardan korumakla kalmaz. Sizin de dışarıya psişik saldırıda bulunmanızı engeller. (Kötü niyetiniz devam etse de dışarıya çıkmayacaktır.)

Psişik Koruma Alev'ini her gün çağırmalısınız. Kalktığınızda ve uyumaya hazırlanırken birer kez çağırın.

Psişik Koruma Alev'ini negatif enerjili kişilerle karşılaştığınızda ve onların bulunduğu ortamlarda yine çağırmanız faydalı olacaktır.(Dikkatli olun bazen en hoş görünen insanlar görndükleri gibi değillerdir.) İç güdülerinize güvenmelisiniz. Koruma alevini kullanmak zararsızdır, mümkün olduğunca istediğiniz iş için kullanabilirsiniz.

Ruhani bağışıklık sisteminiz güçlendikçe, Psişik Koruma Alevini çağırmanız daha az önemli hale gelecektir.

Uyumlama

Psişik Koruma Alev'ine uyumlamanızı Başmelek Mikail'i çağırarak alabilir veya tazeleyebilirsiniz.

“Başmelek Mikail, lütfen beni Psişik Koruma Alevine uyumla”

Eğer uyumlamaya daha çok enerji katmak isterseniz, gökkuşağı renklerinde bir alev hayal edin ve uyumlanacak olan kişiyi onunla sarın. Başmelek Mikail'i çağırdığınız sürece başka uyumlama yöntemlerini kullanmanızda sakınca yoktur.

Uyumlama tazelemelerinde zaman sınırı veya tekrar sınırı yoktur. 
30-45 dakika kadar meditasyona oturmalısınız ve Başmelek Mikail'i çağırmalısınız.

Bu enerji herkesle özgürce paylaşılabilir...

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir Emka 0 3,583 22-08-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: Emka
  Kulak Çınlaması | Psişik Uyanış Belirtisi Emka 0 18,714 01-08-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka
  Olumsuz Duyguları Nasıl İyileştirir Ve Psişik Yeteneklerinizi Nasıl Geliştirirsiniz Emka 0 2,287 05-07-2018, Saat: 13:09
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberinizle Psişik Bir Bağlantı Kurmanızın Basit Yolu Emka 0 4,025 13-06-2018, Saat: 17:04
Son Yorum: Emka
  Gizli Bir Psişik Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren 8 İşaret Emka 0 4,846 11-06-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi