Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruh Rehberinizle Psişik Bir Bağlantı Kurmanızın Basit Yolu


Ruh Rehberinizle Psişik Bir Bağlantı Kurmanızın Basit Yolu konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Sizi desteklemek için bekleyen bir ruh rehberleri ekibiniz var.Siz izin vermedikçe size tam olarak bağlanamayacakları ve size yardımcı olamayacaklarıdır.

Sadece sizin için özenle seçilmiş ve işe alınmış olan ruh rehberleri, büyümenize tamamen ayrılan varlıklardır. Birçoğunun yeryüzünde yaşamları vardı ve tıpkı onların da kendi bilgelik ve deneyimleri vardı. En yüksek aramanız için mükemmel bir seçim, onların tek görevi sizi desteklemek ve dilediğiniz kadar ya da az yol göstermektir. Müşteri oturumlarımda, çoğu insanın iç çemberlerinde yaklaşık altı rehbere sahip olduğunu buldum, onlara ihtiyaç duyduklarında yenilerini arıyorlar.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...80af8f.jpg


İşte şu anda ruh halinizle ilişkinizi geliştirebileceğiniz 5 basit yol var:


1.Açıkça Sor

Ruh rehberlerimiz, bir araba parkından kırık bir kalbi iyileştirmeye, doğru işi bulmaya, gelecekteki partnerinizle buluşup en karanlık saatinizi geçirmeye, geçmişin gitmesine izin verme cesaretini bulmaya kadar her şeyi bize rehberlik edebilir. Hiçbir istek çok büyük ya da çok küçük, çok özel ya da çok geniş değildir. Ama özgür irade dolu bir dünyada yaşadığımızdan önce onlara katılmaları için sormalıyız.


2.Sonuca Bağlı Kalmayın

Ruh rehberlerimle çalışmaya başladığımda, onları ciddiye almadan önce siyah beyaz görünmelerini uzun zaman bekledim. Kişisel bir ilişki kurmak istedim, onları bir arkadaş ya da aile üyesi gibi hissetmek. Onların yaşlarını, arka planlarını, kişiliklerini ve saç rengini bilmek istedim. Akşam yemeğine çıkıp bir şişe kırmızıyı paylaşmalarını istedim. Deneyimin nasıl olması gerektiğini düşündüğüm anı bıraktığım an (örneğin, bir Budist keşişe karşı ağır bir metal şarkıcı olmalı, onları görmeli veya duymalı mıyım, rehberliklerini gözümde veya başka bir şekilde almalı mıyım?) Kişi), rehberlerimle olan ilişkilerim daha da derinleşti. Zihninizin nasıl olması gerektiğini düşündüğünden ve rehberliklerini beklentilerinizin ötesine geçerek kendinize nasıl açacağınızı düşünün.

3. Bir Ruh Rehberlerini Karşılamak Uyum Meditasyonu Yapın

Ruh rehberlerimiz her zaman bizimle bağlantıya hazırdır, ancak frekanslarına göre ayarlama yapmak bazen TV'yi açmak kadar kolay değildir (en azından ilk önce). Bunun gibi bir meditasyon ya da ruh rehberleri kurarak özel zaman ayırmak, kılavuzlarınızla ilk bağlantı kurmanın harika bir yoludur.

4.Bir Ruh Kılavuzu Oluşturma

Ruh rehberlerinizle iletişim kurmanız için kendinize küçük bir özel kutu bulun. Küçük bir kâğıt parçasında, yardımını istediğiniz bir soruyu ya da belirli bir şeyi yazın. Kağıt parçasını yukarı katlayın ve kutuya yerleştirin.

5.Bir İşaret İsteyin


Kılavuzlarınızla iletişim kurmanın bir yolu olarak almak istediğiniz belirli bir nesneyi seçin. Bir yıldız ya da kırmızı bir gül gibi bir sembolden herhangi bir şey olabilir. Bunu ilk kez yaptığım şeftali tüyünü seçtim. 60 dakika içinde ön kapımda beni bekleyen bir şeftali tüyü buldum.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çekim Yasasını Kullanarak Gerçek Ruh Eşinizi Bulmanızı Sağlayacak 4 Basit Teknik Spiritüeller 0 596 01-10-2018, Saat: 20:09
Son Yorum: Spiritüeller
  Bu 9 Psişik Uyanış Belirtisi Yüksek Bilincinizin Ortaya Çıktığını Gösterir Emka 0 893 22-08-2018, Saat: 21:36
Son Yorum: Emka
  Kulak Çınlaması | Psişik Uyanış Belirtisi Emka 0 1,899 01-08-2018, Saat: 21:28
Son Yorum: Emka
  Hayatınıza Bolluk,Şans ve Para Çekmek İçin Basit Ama Etkili Bir Ritüel Magnetho 0 2,989 22-07-2018, Saat: 20:08
Son Yorum: Magnetho
  Ruhunuzun En Önemli Gücünün Kilidini Açmanın 8 Yolu Emka 0 1,295 06-07-2018, Saat: 21:03
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi