Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruh Rehberinizin Sizinle Temas Kurmaya Çalıştığını Gösteren 5 İşaret


Ruh Rehberinizin Sizinle Temas Kurmaya Çalıştığını Gösteren 5 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Belirli bir numarayı tekrar tekrar gördüğünüzü fark ettiyseniz, bu, ruh rehberinizin size ulaşmaya çalıştığını ve sizi başınıza gelecek bir sonraki büyük şeye yönlendirdiğini gösteren bir işaret olabilir. 

Bazı insanlar bu tekrarlayıcı durumları sadece tesadüfler olarak görüyorlar, ancak bundan daha fazlası var.

Beğendiğiniz bir şeyde bir desen görmeye başladığınızda veya gittiğiniz her yerde çok fazla eşzamanlılık olduğunu fark ettiğinizde, bu, ruh rehberinizin derinlemesine bir ruhsal uyanış yapmanıza yardımcı olmaya hazır olduğu anlamına gelir.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...1a631c.jpg


İşte ruh rehberiniz size ulaşmaya çalıştığını gösteren 5 işaret:

1.Müzik Yoluyla Size Ulaşıyor

Ruhsal rehberiniz, hayatınızdaki belirli anlarda ihtiyacınız olan müziği bilmek için harika bir yol sunar. Çok uzun zamandır duymadığınız bir şarkıyı dinliyor olabilirsiniz ya da hayatınızda daha önce hiç duymadığınız bir şarkıyı dinliyor olabilirsiniz.

Bu, sizinle bağlantı kurmaya ve şu an belli bir şekilde hissetmeye çalışan ruh rehberinizdir. Etrafımızdaki her şeyle sahip olduğumuz ve müziğin içinden geçen en derin bağlantılardan hangisinin nasıl olduğunu bildiklerini en iyi şekilde iletiyorlar.

Şarkıya dikkatlice dinleyin, tekrarı bulun ve size göstermeyi bekledikleri uyanışı yaşamaya bırakın.

2.Rüyalar Aracılığıyla Size Ulaşır

Son zamanlarda yaşadığınız hayallerinizde belli bir model olduğunu fark etmeye başlamış olabilirsiniz. Belki de hayallerinizde ya da daha önce hissettiğiniz ve son zamanlara kadar bunu çoktan unuttuğunuz belirsiz tanıdık bir duygu görüyorsunuzdur.

Bu, sahip olduğunuz hayallerle size bir şey anlatmaya çalışan ruh rehberinizdir. Bir dahaki sefere, tekrar eden rüya ne olursa olsun, ruhsal bir uyanış geçirmenin bir sonraki adımı olabilir.


3.Kokular Aracılığıyla Size Ulaşıyor

Ruh rehberiniz, hangi koku türlerinin içinizde sevgi dolu bir duyumu tetiklediğini bilir. Neredeyse çok uzun zamandır sevdiğiniz ve son zamanlara kadar tatlı havada nefes alma şansınız olmadığından çok nostaljik bir koku gibiydi.

Sevdiğiniz, üzüldüğünüz, endişelendiğiniz veya belirli bir şekilde hissetmenizi sağlayan başka bir duyguyla ilişkilendirdiğiniz kokular aracılığıyla size ulaşmaya çalışan ruh rehberiniz budur.

Eğer bu nostaljik kokular sizi her gün bir şekilde bulmaya devam ederse, o zaman bu ruhsal bir uyanışı yaşama şansınız olabilir.

4.Bozuk Para İle Ulaşmaya Çalışır

Asla beklemediğiniz garip yerlerde bir değişim olduğunu fark ettiyseniz, bu sizin depresyon, üzüntü veya herhangi bir kötü durumla karşılaştığınızda size ulaşmaya çalışan ruh rehberinizdir. 

Bu, ruhunuza rehberlik etmekten başka, umudunuzu kaybetmemenizi ve işlerinizin şu anda sizin yolunuza gitmemesine rağmen, yaşam boyunca ilerlemeye devam etmeniz gerektiğini anlatıyor. Ruhsal rehberiniz, hayattaki parlak tarafı görmenizi sağlamak için size bir değişim vererek ulaşmaya çalışıyor.

5.Metin Yoluyla Size Ulaşır

Ruh rehberiniz, şu anda okuyabileceğiniz bir metin aracılığıyla size ulaşmanın çeşitli yollarını bulacaktır. Örneğin, ağlamanız ya da güldüğünüze dair bir edebiyat parçasını okurken, bu, kendinizin içinde derin bir şey hissettirerek size ulaşmaya çalışan ruh rehberinizdir.

Sizi hızlı bir şekilde bulamadık! daha sonra tekrar deneyin veya bunun yerine bir şehrin, yerin veya adresin yakınında arama yapın. Bir dahaki sefere kitap alışverişe gitmeye karar verdiğinizde, metin sizi aramasına izin verin, ruh rehberinizin bilmeden birlikte yürürken sayfalar arasında gezinmesine izin verin.


Bunlar, ruh rehberinizin sizinle temasa geçmeye çalıştığını ve bir sonraki büyük ruhsal uyanışınıza doğru yolda ilerlediğini gösteren tüm göstergelerdir. Rehberinizle her zamankinden daha derin bir bağlantı kurabilmeniz için, dünyanın olanaklarına açık kalmanızı sağlamanız önemlidir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,671 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 4,467 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 4,326 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 4,474 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 4,092 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi