Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret


Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hayat sonsuz ve kaotiktir, yolunuzu kaybetmek kolaydır. Karanlığın bu anlarında, tek umut ışığı ruh rehberinizdir. 

Bazı rehberler sonsuza dek yanınızda kalacak olsa da, bazıları sadece dersi öğrenene kadar yanınızda olacak. Ruh rehberinizle iletişim kurmanın anahtarı daha dikkatli olmak, kalbinizi canlandıran şeylere dikkat etmek ve deneyimleriniz hakkında açık olmaktır.

racines-galactiques2.jpg

İşte Ruh rehberlerinizin sizin yanınızda oldugunu gösteren 8 işaret

1.Kelimeler

Bir kitapta belirli bir paragrafın zihninle konuştuğunu hissettin mi? Gittiğiniz her yerde, panoda veya süpermarkette belirli kelimeleri tekrar tekrar görüp duydun mu? Instagram'da rastgele bir şiir ile bağlantılı hissettiniz mi? Bunların hiçbiri keyfi değildir. Rehberinizden gizlenen bir mesajdır, bu yüzden dikkat edin. Şu anda uğraştığınız şeyle uğraşabilir veya geçmişin bitmemiş bazı görevlerine dikkat çekebilir. Her iki durumda da not almalı ve üzerinde hareket etmelisiniz.

2.Beyaz Tüyler

Beyaz tüyler sevdiklerinizle ilişkilidir. Bu, her adımında sizinle birlikte olduklarının ve söylemeleri gereken şeyleri dinlemenizi istedikleri bir işarettir. Onlar için “Merhaba” demenin bir yoludur.

3.Rüyalar

Sabahları her rüyayı tam anlamıyla unutan biri misiniz? Özellikle hatırladığınız ya da tekrar tekrar gördüğünüz bir rüya ya da kabus varsa, bunun şifresini çözme zamanıdır. Rüya sözlükleri herkes için çalışmayabilir, bu yüzden fazla düşünmeyin. Örneğin, ölü insanlar hakkında hayal etmek, öleceğiniz anlamına gelmez, yaşamınızda büyük bir değişim dönemini gösterir. Rüyalar, ruh rehberinizin, gerçekleşmesi gereken şey için sizi hazırlamanın ve size doğru yolu göstermeye çalışmasının bir yoludur.

4.Meditasyonda Vizyonlar

Meditasyon yaparken düşüncelerinizi toplamak son derece zordur. Bazen rehberiniz Üçüncü Gözün vizyonları veya kafanızdaki bir ses ile sizle konuşur. İhmal etmeyin.

5.Yazı

Bir derginin gücünü küçümsemeyin. Evet, her gün hissettiklerinizin, doğru sözcük setini seçmek için beklemeden akışla devam etmenin önemini vurgulamak önemlidir. Aynı zamanda pratik yaparsanız daha da faydalıdır. Size yardımcı olacak yazılı şeyler olduğunu fark edeceksiniz, yabancı olan bilgelik sözleri - bu sizin ruh rehberinizin tavsiyesidir. 

6.Sayılar

Gittiğiniz her yerde bir numara sizi takip ediyor mu? Saat mi, menü mü, hatta adres mi? Bu, doğru yolda olduğunuzu ve ruhların sizinle olduğunu gösterir. Sayıları gördüğünüzde duygusal cevaba dikkat edin.

7.Dokunma

Çoğu zaman ruh rehberlerimizin varlığını kabul etmiyoruz. En büyük örnek, ani bir dokunuş hissi. Yumuşak bir dokunuş, tüy veya saç hissediyorsanız, büyük olasılıkla rehberiniz olacaktır. Güvencenin bir dokunuşudur. Bir çekme ya da itme hissediyorsanız, bu iyi bir işaret değildir. Doğru yolda olmadığınızı ve muhtemelen tehlikeli bir durumla karşılaşacağınızı gösterir. Lütfen rüzgârın ya da hayal gücünüzün oyun oynadığını düşünmeyin - bu manevi bir müdahaledir.

8.Resimlerdeki Orblar

Resimdeki veya videodaki orblar, ruh rehberinizin varlığından haberdar olmanızın bir yolu olabilir. Kendini sevilen bir insanı düşünürken bulursanız veya onların hislerini hissediyorsanız, sizi çok özledikleri ve sizi ziyaret ettikleri anlamına da gelebilir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bilinçaltınızın Sizi Engellediği Kök Düşünceler Emka 0 4,914 25-11-2018, Saat: 13:31
Son Yorum: Emka
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 6,703 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 4,498 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 4,506 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 4,123 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi