Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ruhsal Uyanışın Sonucu Olarak Kaybedeceğiniz 6 Şey


Ruhsal Uyanışın Sonucu Olarak Kaybedeceğiniz 6 Şey konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Maneviyat, sağlığın temelidir. Ruhsal olarak sizin için önemli olan şeye bağlandığınızda, büyülü ve şaşırtıcı şeyler olmaya başlar.

Ancak, bir çok insan kişisel kazanç ve gelişim için maneviyata giriyor gibi gözükse de, aslında en fazla etkiye sahip olan ruhsal bağlantı sonucunda kaybettiğiniz şeydir.

Bu makalede bahsettiğim şeyleri hiçbir zaman tamamen kaybetmeyeceğinizi ve oldukça olumsuz olmalarına rağmen, zaman zaman ortaya çıkan doğal hisler olduklarını söylemeliyim.

Hepimiz, başkalarının hissettiği ve başkalarının nasıl davrandığı gibi hareket ettiğini hissetmek için aynı kapasiteye sahibiz, hayatınızda bir fark yaratacak şey, bu alanlara yansıttığınız dikkat seviyesidir.

Ruhsal uyanış hiçbir şekilde sona ermez; aslında cevap verdiğinden daha fazla soru sorar. Ama burada daha aydınlanmış bir duruma ulaştığınızda daha azını görmeye başlayacaksınız.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...bfc82f.jpg

1.KİN:

Genellikle başkalarının içinde bir kısmını gördüğünden ya da kendinde daha fazlasını görmek istediğinden nefret edersin. Ruhani uyanış, aynayı tutmanıza ve çıplak kemiklere soyulduğunuzu görmenize yardımcı olur.

Dünyada her zaman sizin için hoş olmayan özelliklere sahip insanlar olacaktır, ancak bu özellikleri ifade eden insanlar şu andaki akıllarında bunu yapıyorlar ve eğer bu kişiye izin vermek istiyorsanız o size kalmış demektir.

Ruhsal bağlantı, sizi yanlış yapan ve en azından hoşgörü ve bağışlama sürecine başlama yeteneğini verenlere merhamet göstermenize yardımcı olur!

2.KISKANÇLIK:

Uyanmış bir zihin, iyi giden ve ayak izlerini takip etmek için çabalayanlar için hayranlık göstermenizi sağlar. Ayrıca, herhangi bir kötü niyetli veya kıskançlığı kaldırmak ve başkalarının başarılarını takdir etmek için yardımcı olur.

Başka bir kişi arzu ettiğiniz şeyi elde ettiğinde, kötü niyet olmasa bile kıskanç hissetmesi oldukça kolaydır. Ruhsal olarak uyandırılmak, hepimizin aynı organizmanın bir parçası olduğumuzu ve başka bir kişinin başarısının sizin başarınız olduğunu ve başkalarının başarılarını gördüğünüzde aynı yüksekliklere ulaşmak için sizi motive etmenize yardımcı olabileceğini fark etmenize yardımcı olacaktır!

3.ANKSİYETE:

Anksiyete, bağlı olmadığınız bir hayatın sonucu olarak ortaya çıkar. Hobileriniz, arkadaşlarınız, işiniz ve zamanınızı nasıl harcayacağınız o ağır anksiyete hissine katkıda bulunabilir.

Maneviyat, gerçek amacınıza ve sizin için önemli olana bağlamanıza yardımcı olur. Yaşamınızı sizin yaşamınızda geçirdiğiniz zaman, sizin için önemli olan şeylerle tamamen bağlantılıyken, kaygı çok daha az yaygındır.

Maneviyat da endişe için tam tersi olan, rahatlamanıza yardımcı olur.

4.ÖFKE:

Öfke genellikle çok bilinçsiz davranış türüdür. Örneğin öfkenizi kaybetmek, iyi düşünülmüş bir süreç değildir.

Ancak maneviyat, sizi şu anda öğrenmenizi sağlayan çok bilinçli bir süreçtir. Ayrıca, sorunlarınızla yüzleşmenize ve bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olur, kendinize öfkelenecek daha az çözülmemiş sorunlar bırakabilirsiniz.

5.GÜVENSİZLİK:

Değerlerinize derinden bağlı olduğunuzda ve neye katlandığınızı bildiğinizde güvensiz hissetmek zordur.

Maneviyat, kimliğinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olur ve yanlış hayalleri, toplumu, sevdiklerini veya temasta bulunmuş olabileceğiniz başka herhangi bir etkiyi izleyerek bırakılmış olabilecek katmanları ortadan kaldırır.

Kendinizi tanımanıza yardımcı olur ve kim olduğunuzu gerçekten bildiğiniz zaman, gerçek insanlara karşı çok daha az olasıdır, sadece diğer insanları memnun edebilirsiniz!

6.BAŞARISIZLIK KORKUSU:

Bu, güvensizlikle el ele gitmektedir, çünkü bir kez güvensizlik katmanlarını kaldırdığınızda ve aslında yaşamdan ne istediğinizi bildiğinizde, acımasızca hedeflerinize doğru hareket edebilirsiniz.

Hedeflerin korkutucu olmalı. Eğer değilse, daha büyük olanları düşünmek isteyebilirsiniz! Ve hayattan ne istediğinizi elde etmenin yolunda başarısız olmanız da normaldir.

Ancak spiritüel olarak bağlı olmak, başarısızlıktan korkmamanıza yardımcı olurken, kabul ederken, bu yolda başarısız olursunuz.

Hayatta dışsal cevapları aramak kolaydır, çünkü cevaplar sadece orada bulunmayı beklemektedir. Gerçek şu ki, bir şeyleri kaybetmek ya da içinde olanı bulmak, sağlıklı, mutlu ve dengeli bir yaşam sürmenin anahtarıdır!

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,457 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,634 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Epifiz Bezi Tam Olarak Aktive Olduğunda Meydana Gelecek 7 Şey Emka 0 6,854 13-11-2018, Saat: 21:30
Son Yorum: Emka
  Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri Emka 0 3,093 10-11-2018, Saat: 21:37
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,043 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi