Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sahte Ruh İkiziniz ile Bağlantıda Olduğunuzu Gösteren 16 Gizli İşaret


Sahte Ruh İkiziniz ile Bağlantıda Olduğunuzu Gösteren 16 Gizli İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhsal ikizimiz, ruhsal sıklığı ile rezonans ettiğimiz kişidir. Dünyada sadece kendimiz için ayna gibi hareket edebilecek bir ruh olabilir.

Bununla birlikte, hayatımızda karşılaşabileceğimiz çok benzer ama tam olarak değil başka bir şey olabilir. Bu sahte manevi ikiz de bazen eski karmanın temizlenmesi gerektiğinde gereklidir, böylece nihayet gerçek ikizimizle bağlantı kurabiliriz.

Burada, sahte ikizinizle ya da gerçek bir ikiz ile sahte olan arasında ayrım yapabileceğinizi gösteren 16 işaret vardır.

1. İkiside size ne hissettikleri konusunda oldukça benzer olabilir. Sahte ruh ikizinizden çıkıp gerçek olanla tanıştığınızda, ikisi arasında bir fark olmadığını farkedebilirsiniz ve ilkinin neden gerçek olduğunu düşündüğünüzü anlayacaksınız.

2. Yanlış ikiz, geçmişinizden gelen sorunları gündeme getirir, böylece onları ele alabilir ve nihayet ilerleyebiliriz. Ancak, gerçek manevi ikiziniz geleceğe dair soruları uyandırır.

3. Yaşamımızda daha bilinçli olmaya ihtiyaç duyduğumuzda yanlış ikizlerle karşılaşırız.  Gerçek bir ikiz size başkalarına nasıl yardımcı olabileceğinizi gösterecektir.

4. Yanlış bir ikizle birlikteyken, zorlu zamanlar ve zorluklarla karşılaştığınızda taahhüt er ya da geç azalacaktır. Öte yandan, gerçek ikiz onların desteğini artıracak ve birbirinize olan bağlılığınız daha da güçlenecektir. Seninle gidecek ve senin yanında duracaktır

5. Sahte ikiz bazen gereksiz kaygılara neden olabilir ve sizi gergin hissettirir. Öte yandan, gerçek bir ikiz her zaman kendinizi evde hissettirecek ve endişeler olduğunda sizi sakinleştirecektir.


fractal-surreal-background-futuristic-sc...404983.jpg


6. Sizi sahte ikizinizle bağlayan bağ çok sarsıcıdır. Ancak, sonunda gerçek ikizinizle karşılaştığınızda, bunun açık olacağını biliyorsunuz.

7. Sahte ikiziniz her zaman bir şey yapar ya da diğeri ilişkiyi sorgulamanızı sağlar, oysa gerçek ikiziniz asla böyle yapmayacaktır. Gerçek ikizinle, güvende hissedeceksiniz.

8. Sahte ruhsal ikiz, sizin içinizdeki gücü tanımanız gerektiğinde hayatınıza girer; bu güçleri kullanmaya hazır olduğunuzda gerçek ikiz hayatınıza gelir.

9. Yanlış ikizle birlikteyken, doğru seçim olup olmadığını sürekli olarak merak ediyor olacaksınız, oysa gerçek ikiz olduğunda, bunu 1. günden öğreneceksiniz.

10. Sahte ruh ikiziniz size çok söz verecektir ve bu sözler hiçbir zaman doğru olmayacaktır; gerçek ikizinizle, başlangıçtan itibaren gerçek olduklarını bileceksiniz.

11. Sahte bir manevi ikiz, sizi başarılı   gördüklerinde güvensizleşecektir. Gerçek manevi ikiziniz sadece başarınızdan ilham alır ve sizden daha değerli olmaya çalışır. İkiniz de birbirinizin daha iyi versiyonları olmak için birbirinizi motive edersiniz.

12. Daha önce de belirttiğimiz gibi, uyanışınızda bir sahte ikiz etkilidir, böylece kendiniz için daha iyi bir hale getirmeniz gereken değişiklikleri size gösterecektir. Gerçek olan, daha başarılı olabilmek için ihtiyaç duyduğunuz değişiklikleri size gösterecektir.

13. Sahte ikizinizle ilişki içinde olduğunuzda, sizi uyanışınıza doğru yönlendirecektir. Ama gerçek ikizinizle birlikte olduğunuzda, bu uyanış, ikinizi de aydınlanmaya doğru götürecek karşılıklı bir süreç olacaktır.

14. Gerçek ikizinizle birlikteyken, ikinizin de geleceğinizle aynı türde bir vizyona sahip olduğunuzun farkına varacaksınız; Sahte ikiz ise her zaman aklınızdan geçenlerden farklı bir şey ister.

15. Sahte ikizinizle olan ilişki, sürekli olarak bu acıyı hak etmek için neler yaptığınızı sorgulamanızı sağlayacaktır. Gerçek ikizinle hiçbir şey olmayacak.


16. Sahte ikizinizle her zaman mazeretler ve şüpheler olacak; bunun gibi hiçbir şey gerçek ikizinizle ilgili olmayacak.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 3,247 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Üç Sayının Ardındaki Gizli Anlam 111,222,333 Emka 0 1,736 16-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 2,416 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 2,266 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 2,540 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi