Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Üçüncü Göz Aktivasyonu: Bu İpuçları İle Epifiz Bezini Açın


Üçüncü Göz Aktivasyonu: Bu İpuçları İle Epifiz Bezini Açın konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Üçüncü Göz Aktivasyonu: 17. yüzyılda Fransız filozof ve bilim adamı René Descartes epifiz bezini ruhun asıl koltuğu ve tüm düşüncelerimizin oluştuğu yer” olarak tanımladı.

Bu bez, insanın, bedenini ve ruhunu oluşturan iki bölüm arasındaki bağlantıdan sorumludur.

3.g%25C3%25B6z.png

Üçüncü Göz Aktivasyonu İçin Öneriler

Hindular, epifiz bezinin manevi enerjinin çevresinden vücuda aktığı yer olduğuna inanmaktadır. Ve tabii ki, iç yeteneğinize gerçekten dokunmak için epifiz bezini yeterince eğitmeniz gerekir. Bunu yapmak için, günlük işlerinizden kendinizi” koparmak " size yardımcı olacaktır.

1.Rahatlayın

Herşeyden önce kendinizi rahatlatın. Olduğu kadar sezgisel olmak, çoğu insanın günlük olarak kaçırdığı bir şeydir. Bu tamamen akıl veya duygularla ilgilidir.

Gerilimi kaybetmeniz gerekiyor. Bunu yapmanın en kolay yolu, meditasyon yapmaktır. Bir sandalyeye oturun ya da yere oturun, arkaya yaslanmayın, kolunuz bacaklarınız üzerinde durarak ayağınızın üzerinde bir sıra oluşturarak ayağınıza yaslanın. Daha sonra nefesinize odaklanırken bu pozisyonu koruyun.

2.Görselleştirin

Görselleştirme tekniği basit ama genellikle ustalaşması zordur çünkü yoğunlaşmayı sürdürmeye çalışırken diğer düşüncelerle dikkatimizi dağıtırız. Solunumunuzu görselleştirmek böyle bir yoldur. Nefesinize odaklanın, burnunuza girerken, boğazınızdan ve akciğerinize hava akışını hissedin. Nefes aldığınızda dolaştığı zamanı izleyin.

3.Nefes Çalışmaları

Başka bir görselleştirme tekniği, bir bulutun nefes aldığınız sırada boynunuza doğru sizi aşağı indirmeye çalıştığını düşünmektir. Baş kaslarınızı bulutun kılıcına batırmışsınız gibi düşünün. Gerginliğinizi boynunuzdan çektiğinizde nefes alın  her kas ve hücrelerin strese maruz kaldığını hissedeceksiniz. Tekniğe daha fazla ilerledikçe, ayak parmaklarınızla görselleştirmeye çalışın ve tekrar yedekleyin.

4. Denemeye devam edin

Epifiz bezinizin tekrarlanan antrenman gerektiren bir kas olarak kabul edilebileceğinizi unutmayın. İlk birkaç denemede sadece enerji elde edemezsiniz. Asla pes etmeyin ve denemeye devam edin.

5. Gitmeyi öğren


Manevi duvarları yıkmak asla kolay değildir. Bu, ilerlemeden önce indirmen gereken ilk duvar. Bu, her bir bireyden farklı olarak çeşitli olabilir. Duygusal bagaj, uygun olmayan diyet veya çoğu zaman ortamın kendisi bir sorun oluşturabilir. Bu engelin kökü bulun ve gitmesine izin ver. Ancak o zaman dışavurumcu algıya girmeye başlayabilirsiniz.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üçüncü göz molekülü EvrimBilge 1 4,761 20-11-2022, Saat: 20:15
Son Yorum: Gümüşkurt
  Epifiz Bezi Tam Olarak Aktive Olduğunda Meydana Gelecek 7 Şey Emka 0 6,960 13-11-2018, Saat: 21:30
Son Yorum: Emka
  Aşırı Aktif Üçüncü Göz Semptomları Ve Yan Etkileri Emka 0 5,693 04-11-2018, Saat: 23:12
Son Yorum: Emka
  ÜÇÜNCÜ GÖZÜ AÇMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN 3 EGZERSİZ Spiritüeller 0 4,908 09-09-2018, Saat: 15:56
Son Yorum: Spiritüeller
  Eski Mısırlılar, Epifiz Bezinin Gücünü Nasıl Açığa Çıkaracaklarını Biliyorlardı Emka 0 7,271 23-07-2018, Saat: 22:17
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi