Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olduğunuzu Gösteren 12 Belirti


Yüksek Titreşimli Bir İnsan Olduğunuzu Gösteren 12 Belirti konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bizim özümüzde, tüm yaptığımız enerjidir, ve titreşimimiz sadece enerjimizin uzayda hareket etmesidir. Titreşimlerimiz çok önemlidir çünkü hayatlarımızın nasıl ortaya çıktığından sorumludurlar. Çekim Yasası aracılığıyla, tüm yaşamlarımızı titreşimlerimize dayanarak oluştururuz. En basit anlamda, yüksek titreşime sahip olduğumuzda, hayatta istediğimiz şeyden daha fazlasını yaratıyoruz. Enerjimiz düşük olduğunda, istemediklerimizden daha fazlasını yaratıyoruz.

Titreşimlerimizin her zaman değiştiğini hatırlamakta fayda var ve düşük titreşimler nedeniyle düşük bir titreşime sahip olmanın doğasında yanlış bir şey yoktur, çünkü düşük titreşimler değerli bir işlev görür! Düşük titreşimler bize, düşünmemize ve davranışlarımıza gitmek istemediğimiz bir yöne doğru ilerlediğimize dair sinyaller verir ve bu sinyaller onların farkında olmamız durumunda çok yararlı olabilir.

12-manifestation-of-higher-vibration.jpg

Bununla birlikte, yüksek bir titreşime sahip olduğunuzu bilmek de yararlıdır, böylece anı kutlayabilir ve biraz daha uzun süre dayanabilirsiniz!

Burada yüksek titreşimin oniki belirtisi var. Son zamanlarda bunlardan herhangi biri size oldu mu?

1. Uyanmak ve Güne Güzel Başlamak İçin Heyecanlı Olmak
Yüksek titreşimli bir yaşamda koştuğumuzda heyecanlı hissederiz. Gün içinde sabah erkenden kalkmak için hazırsanız, yüksek titreşim frekansında koştuğunuzu iddia edebilirsiniz.

2. Sağlıklı Olmak
Vücudumuz, titreşimlerimizin fiziksel belirtileridir. Yüksek kaliteli enerji, yüksek işlevli bir gövdeye neden olur ve bu, yaralanma ve hastalıkları azaltır ve hatta ortadan kaldırır.

3. Güçlü Hissetmek
Enerjimiz yüksek olduğunda dağları hareket ettirebiliyormuş gibi hissedeceğiz. Genellikle çok zorlayıcı hissedilen başarılar aniden hissedilebilir.

4. Açık ve Etkili Bir Şekilde İletişim Kurmak
Titreşimimiz hızlı hareket ettiğinde, kelimelerimiz kolayca ve zahmetsizce akar. Başkaları ile anlaştığımız şekilde, sözlerimizi aşmadan ya da ağızlarımıza kapatmadan iletişim kurabiliriz.

5. Maddi Refah
İyi bir enerjiyle, bolluk hayatımıza kolayca girer. Bu gibi zamanlarda, ödüller kazanma, veya çamaşırlarımızda unutulmuş para bulmamız daha olasıdır.

6. Diğer İnsanlarla Hoş Etkileşimler
İlişkilerimiz de dahil olmak üzere yüksek titreşime sahip olduğumuzda her şey daha kolay olur. Sinirli olduğunuz zamanlarda, çevrenizdekilerle etkileşimleriniz normalde gergin olsa bile diğer insanlar size nezaket ve saygı gösterecektir.

7. Akışına bırakmak
Yüksek titreşim, bir hareketten diğerine kolayca akan optimum üretkenlikte sizi tutacaktır. Kendinizi tamamen dengeli hissedeceksiniz, ne bunalmış ne de sıkılmış hissedeceksiniz. 

8. Zamanın Hızla Akıp Gitmesi
Zaman hızla geçiyor. Her zaman söylediğimiz gibi, eğlenirken  yüksek titreşime sahip olursunuz.
Zamanın yaşlandıkça hızının artırdığını görüyoruz. Bazıları dünya çapında zaman ivmesinin gerçekleştiğine inanıyor çünkü tüm gezegenin enerjisi yükseliyor. Bu, daha fazla insanın pozitif düşüncenin gücünün farkına varması ve onu hayata geçirmesiyle mümkün olabilir.

9. İyiliği ve Sevgiyi Söylemek
Yüksek titreşime sahip olanların başkalarına sevgi ve ışık yayması daha olasıdır. Doğal olarak, daha fazla gülme, sarılma zorlanmadan ve çaba harcamadan nezaket gösterebilirler.

10. Sezgisel veya “Psişik” Anlar
Yüksek enerji durumunda olduğumuzda, beş duyumuzun ötesinde bilgi alırız. Örneğin, aniden sadece bir sorunun cevabını biliyor olabiliriz veya neler olduğuna dair bir vizyon elde edebiliriz. Yüksek titreşim bizi daha büyük bir bilgi ve anlayış haline getirir.

11. Mutluluğu, Neşeyi Ya Da Sadakati Hissetmek
Bu duygular sadece iyi hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda kendiniz için olumlu bir gelecek yarattığınızın  güçlü göstergelerdir! Bunlara dikkat edersek, tanımlamak için yüksek titreşimin en kolay işaretleri arasındadırlar.

12. İyi Görünmek
Enerjimiz görünüşümüzü ve kendimizi nasıl önemsediğimizi etkiler. Elimizden gelenin en iyisini hissettiğimiz zaman, cildimiz biraz daha parlıyor, saçlarımız biraz daha parlıyor.

Şu anda yüksek titreşime işaret ediyorsanız tebrikler! Yaptığınız şeyleri yapmaya devam edin, çünkü istediğiniz şeylerin doğrultusunda ilerliyorsunuz.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 4,438 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Yüksek Bilince Ulaşmanızı Sağlayacak 10 Büyük Gerçek Emka 0 1,786 08-11-2018, Saat: 14:44
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 3,156 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 2,761 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka
  İkiz Alev - Ruhunun Diğer Yarısını Bulduğunu Gösteren 6 İşaret Emka 0 7,032 26-08-2018, Saat: 14:25
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi