Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BU SIRADIŞI ESKİ MEYVE AĞRIYI AZALTIR, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ VE DAHA FAZLASINI ARTIRIR


BU SIRADIŞI ESKİ MEYVE AĞRIYI AZALTIR, BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ VE DAHA FAZLASINI ARTIRIR konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hindistan veya Çin'e özgü olan Buda'nın eli, muhtemelen Buda'nın açık elinin Budist inancına verdiği önem nedeniyle, dini törenlerde uzun süredir kullanılmaktadır. Bununla birlikte, bu meyve aynı zamanda tatlı, narenciye kokusu göz önüne alındığında parfümler için de kullanılır ve ayrıca tıbbi özellikler için de tüketilebilir.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...539da7.jpg

Öncelikle Çin ve Hindistan'ın ılıman bölgelerinde ve ayrıca Kuzey Amerika'nın batı kıyısının bazı kısımlarında yetişmekte, ancak ihracat hala nispeten dardır. Kabuk ve meyvenin kendisi çeşitli tıbbi etkiler için kullanılabilir, bu yüzden Buda'nın elinin sağlık yararlarına daha yakından bakalım.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...2d6186.jpg

BUDA'NIN ELİNİN SAĞLIK FAYDALARI

SOLUNUM PROBLEMLERİ

Buda’nın eli genellikle solunum problemlerini tedavi etmek için kullanılır çünkü doğal bir balgam söktürücüdür. Akciğerlerdeki aşırı balgamdan muzdaripseniz, bu meyve çok yardımcı olabilir. Onu daha etkili hale getirmek için bir şeker ve su kasesine batırın, ardından sorunu tedavi etmek için meyveyi tüketin.

AĞRI KESİCİ

Meyve, binlerce yıldır ağrı için çare olarak kullanılmıştır. Kumarin, limonin ve diosmin gibi özel bileşikler içerir. Anti-inflamatuar özelliklerinin yanı sıra, Buda'nın eli, yaraları, şişlikleri ve ağrıyı hafifletebilir ve yaranın iyileşmesini hızlandırdığı için morlukların rengini azalttığı düşünülür.

MİDE SORUNLARI

Eğer herhangi bir sindirim probleminden muzdarip olursanız, Buda'nın eli kısa bir süre içinde onu rahatlatabilir. Aynı zamanda mide astarındaki iltihabı hafifletebilir ve bağırsak kaslarını yumuşatabilir, böylece sindirim süreci doğal olarak gerçekleşebilir.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ

Buda’nın eli, makrofaj aktivitesini uyarabilen ve bağışıklık sisteminin etkinliğini artıran özel bir polisakkarit içerir. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için daha çok önleyici bir önlem olarak kullanılmasına rağmen, meyveler soğuk algınlığı veya gripten muzdarip olduğunuzda ve toparlanmanızı hızlandırabilirken de tüketilebilir.

KAN BASINCI KONTROLÜ

Meyveden elde edilen bir alkol ekstresi vazodilatatör gibi davranır ve koroner kan damarlarınızı gevşetir ve genişletir, kan basıncınızı düzenler ve kardiyovasküler hastalık riskini azaltır.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ŞAMAN ŞİFA NEDİR? İNSANOĞLUNUN BİLDİĞİ EN ESKİ UYGULAMA Emka 0 4,879 05-09-2018, Saat: 15:47
Son Yorum: Emka
  Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret Emka 0 4,092 26-08-2018, Saat: 17:35
Son Yorum: Emka
  Eski Mısırlılar, Epifiz Bezinin Gücünü Nasıl Açığa Çıkaracaklarını Biliyorlardı Emka 0 7,285 23-07-2018, Saat: 22:17
Son Yorum: Emka
  Ruhunun Daha Önce Birçok Kez Reenkarne Olduğunu Gösteren 10 İşaret Emka 0 3,279 04-07-2018, Saat: 00:36
Son Yorum: Emka
  Korkuyu Nasıl Aşacaksınız? Bu Eski Şaman Tekniği Psikologlar Tarafından Öneriliyor. Emka 0 4,033 16-06-2018, Saat: 13:01
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi