Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Görmezden Gelmemeniz Gereken Kozmik Mesajlar Aldığınızı Gösteren 7 İşaret


Görmezden Gelmemeniz Gereken Kozmik Mesajlar Aldığınızı Gösteren 7 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Beyniniz sadece bir düşünce üreticisi değil, aynı zamanda bir alıcıdır. Neyi ayarlayacağınıza bağlı olarak, bu bilgileri alır.

Kozmik bilgi her yerdedir. Bir bakıma bu Kozmik bilginin birer parçalarıyız. Her şey her şeyle bağlantılı ve her şey aynı kaynaktan geliyor, siz, Dünya, Gökada, her şey!

Yaşamlarımızı yaşama biçimimiz bizi kalplerimizde tuttuğumuz Kozmik amaçlardan uzaklaştırabilir. Bu nedenle, bazen Kozmik Zeka, kalbin amacına doğru bizi yönlendirmek için bize mesaj ve güncellemeler gönderebilir.

Bazen bu Kozmik mesajlar bizi dünyanın henüz görmediği devrimci fikirlere ve icatlara götürür.

Her neyse, hepimiz zaman zaman Kozmik Bilgi alırız. Bununla birlikte, pek çok insan bu mesajların hayatlarında ortaya çıktığı ve çoğunun yok sayıldığının farkında değildir.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...8da399.jpg


Kozmik Bilgi Aldığınızın 7 İşareti

1. Ani İlham

Genellikle tutkulu olduğunuz bir konuyu çizmeye başladığınızda gelir.

Ani ilham, amacınıza geri götürecek bir şey yapmak için zihinsel olarak uyarıldığınız için Kozmik Bilgi aldığınızın kesin bir işaretidir.

2. Düşler

Bazı efsanelere göre, hayalinizdeki ruhunuzun bir kısmı başka bir dünyaya gider. Bu, hayal dünyası, bilinçdışı zihniniz ve realiteniz arasındaki bir dünyadır.

Orada kendi bilinçaltınızdan ve Kozmik Zekadan önemli mesajlar alabilirsiniz.

Muhtemelen bilmediğiniz şeyler hakkında yeni fikirler, bilgiler ve tavsiyeler aldığınız hayallere sahip olmak, Kozmik Bilginin alınmasının kesin bir işaretidir.

3. Bilinçaltı İşaretleri

Son zamanlarda merak ettiğiniz bir soruyu cevaplayan bir şeyi aniden duyduğunuz bir filmi izleyerek. Duymak istediğiniz şeylerin aniden  size bir şarkı yoluyla gelmesi.Sokakta kendinize sorduğunuz bir şeyle çok rezonansa giren bir işaret görmek.

Bütün bu örnekler, Kozmik Zekanın sizinle iletişim kurmak için bilinçaltınızı yönlendirdiği yollardır.

Size söylemeye çalıştığı şeyi dinleyin!


4. Bir Fikre Doğru Çekim

Yeni kitabınızı yazıyor olabilirsiniz ya da yeni dizileri seyrediyor olabilirsiniz, arkadaşlarınızla konuşuyor olabilirsiniz ya da kendi düşüncelerinizle dolaşıyor olabilirsiniz, fakat ne yaparsanız yapın, geri döneceğinize dair kesin bir fikir vardır.

Ne yaparsanız yapın, belli bir fikre çizildiniz.

Bu, Kozmik İstihbarat'ın dikkatinize odaklanmanız gereken bir şeye yön vermeye çalıştığına dair kesin bir işarettir.

5. Geometri

Geometri, Evrenin dilidir derler. Kutsal olarak adlandırılan belirli şekiller vardır ve bu şekiller her kişi için güçlü mesajlar taşır.

Hayatınızda belirli bir şekle tekrar sahip olmak kutsal olsun ya da olmasın, içerisinde deşifre etmeniz gereken bir mesaj vardır.

Sayılar, şekiller, hatta harfler, hepsi geometridir. Böylece tekrar ortaya çıkan her şey dikkatli bir şekilde incelenmelidir.

6. Duyguların Dalgalanması

Bilgi sadece rasyonel düşünce biçiminde gelmez. Bazen bilgi soyut ve duygusaldır. Bize en derin cevapları veren bu tür bir bilgi.

Duyguların artması birçok faktörün bir sonucu olarak ortaya çıkabilir.

Ancak, genellikle bir netlik ve motivasyon duygusuyla birlikte ani bir duygu dalgası Kozmik Bilginin alınmasının kesin bir işaretidir.

7.Sevgi

Bir sevgi duygusunu hissetmek, belirli bir şey ya da insan için değil, etrafınızdaki her şey için, içinde olabileceğiniz en iyi durumlardan biridir.

Dahası, vücudunuzun Kozmik Işık için reseptörlerinin aktif hale getirildiği, Kozmik Enerjiyi emebildiğiniz, bilgilerini alabildiğiniz ve DNA'nızı yükseltebileceğiniz durum budur.


Bu koşulsuz sevgiye gelmek bazen aniden olur ve o gün neden öyle hissettiğinizi bile bilmiyorsunuzdur. Sadece herkesi ve her şeyi sevdiğinizi hissediyorsunuz. Bu, Kozmik Bilgi aldığınızın kesin bir işaretidir.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 4,438 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri Emka 0 1,919 10-11-2018, Saat: 21:37
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 3,156 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Büyük Kozmik Kütüphane Akaşik Kayıtlar Emka 0 2,764 22-10-2018, Saat: 13:51
Son Yorum: Emka
  Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması Spiritüeller 0 2,929 23-09-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi