Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meleklerin işaretlerini fark etmek…


Meleklerin işaretlerini fark etmek… konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
“Melek” kelime anlamı olarak Allah’ın mesaj vereni demek… Doğal olarak da melekler bize aslında bıkmadan, usanmadan sıcacık sevgi mesajlarını iletir, bizim için en hayırlı yolu kulağımıza fısıldar. Peki ama biz o mesajları fark edebiliyor muyuz?

Aslında günlük hayatın koşuşturmasında belki de en önemli şey bir anlığına durup “her şeyin yolunda olduğunu duymak” ya da “bu konuda bir mucize bekle!” mesajını alabilmek… Bunun için de bir parça da olsa “antenlerimizi” açmak ve etrafımızdakilerin farkına varmamız gerekiyor.

Gelin bugün milat olsun deyin ve bundan sonra karşınıza çıkan “işaretleri” fark edin!

İŞTE MELEKLERİN İŞARETLERİ…

Bulutlar

Kazara başınızı kaldırıp gökyüzünde melek şeklinde bir bulut gördünüzse, hayır uydurmuyorsunuz, melekleriniz sizi selamlıyorlar. Melek şeklinde bulutlar, meleklerin en hoş işaretlerinden biridir.

Tüyler

Çoğumuz melekleri kocaman kanatlarıyla hayal ettiğimizden, farklı renklerde melek tüyleri, meleklerin önümüze belki de en sık çıkardığı işaretlerden. Bazen farklı renklerde tüyler çıkıveriyor karşımıza… Melek tüylerinin renklerini yorumlamanın en güzel yolu kendi içsel rehberliğinizi kullanmaktır. Gri renk bana bilgeliği çağrıştırır, siyah yaratmayı, pembe sevgiyi… Bu konuda ilk içinize doğan mesaj ya da his doğrudur, güvenin.

Gökkuşakları

İstisnasız her zaman bizi gülümseten gökkuşakları, sadece gökyüzündeki harika görüntüleriyle sınırlı değildir. Bir bardak suyun içinde görünen gökkuşağı, bir yol tabelasında ya da çiçekler sulanırken oluşan gökkuşağı da meleklerinizin göz kırpması olabilir.

Metal paralar

Sanki en çok da parayla ilgili anlarda, “Bereket sana geliyor merak etme” demek için önümüze geliyor o güzel bozuk paralar. “Allah’ın sınırsız bereketi sana akıyor, kollarını aç, buna inan!” diyor melekler sanki önümüze paraları çıkarırken. Eğilin ve alın onları, bir kuruş bile olsa. Her seferinde de, “Evet, o müthiş bereket bana akıyor ve ben o bereketi alıyorum artık, çok şükür!” deyin.

Ayrıca, bulduğunuz paraların üstündeki resimlere de dikkat edin, onlar da bazen bir mesajdır bize. Bu resimlerle ilgili içinize ilk doğan hisse ya da düşünceye güvenin, egonuzun, “Yok canım, sen de!” demesine de kulak asmayın. “UYDURUYORUM” diyen sese dikkat! İçinizden bir ses, işaretler önünüze çıktıkça “uyduruyorum” diyecektir veya bu sadece “algıda seçicilik”. Bu da çok doğal. İçimizde iki ses var çünkü; biri meleklerin sesi, öteki de “öteki ses”! Hangi sesi dinleyeceğinizi siz seçeceksiniz.

Tavsiyem, siz gün içinde sadece tarafsız bir gözlemci gibi gelen işaretleri fark etmeye devam edin. Bir süre sonra “Artık bu kadarı da tesadüf olamaz” dediğiniz bir an gelecektir.

meleklerin-isaretlerini-fark-etmek-2.jpg

Sayılar

Son olarak melekler, sayıları kullanarak da mesaj verir bizlere. Aniden önünüze geçen bir arabaya kızarken, gözünüzün önünde sanki büyüyüveren plakasını fark ettiğinizde gülümseyiveriyorsanız eğer, melekleriniz başardı demektir. Size plakadaki sayılarla mesajlarını ilettiler. Bu bana çok oluyor. İstanbul trafiğinde tam tepem atacakken, aniden önüme geçen aracın plakasındaki mesajı fark edip gülümsüyorum. Sanırım meleklerim benimle şakalaşmayı seviyor.

İŞTE SAYILARIN ANLAMLARI:

1: ‘Düşüncelerine dikkat et çünkü şu anda düşüncelerinle yaratıyorsun’ demek.
2’li sayılar -22.22 ya da 222 gibi- ‘meleklerin senin yanında’ demek. Onların sizi selamlamasının ya da size destek olduklarını söylemelerinin bir başka yolu 2 sayısıdır.
3’lü sayılar ise aydınlanmış üstatların sizinle olduğu, sizinle çalıştığı anlamına gelir. Buda, Mevlana, Meryem Ana gibi…
4’lü sayılar, ‘bu işi meleklerine bırak, biz hallediyoruz’ demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğunu bilin.
5’li sayılar -555 gibi ‘doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et’ demek. Güzel bir değişim geliyor. Yani melekleriniz yürüdüğünüz yolu destekliyorlar.
6’lı sayılar -666 gibi ‘bırak bizlere, bırak Allah halletsin’ demek. 666’nın 444’ten farkı şu: 6 sayısı ile melekleriniz bilmenizi istiyorlar ki, sizin o konudaki endişeniz veya ‘acaba olacak mı, ne zaman olacak’ gibi tasalarınız, olayı ters yönde etkiliyor.
7; benim görmeyi en sevdiğim sayılardan biri. ‘Bir mucize bekle’ demek çünkü.
8; ‘bereket sana geliyor’ demek. Her anlamda bereket olabilir bu, özellikle de finansal anlamda.
9; ‘hayatının amacı üzerinde çalış’ demek. Sizin ve yakın çevrenizin dışında bir alanda, başkalarının iyiliğine yönelik bir konuda…
0; ‘Allah seni seviyor’ demek. Kendinize, yaptıklarınıza güvenmeniz gerektiğinde karşınıza çıkabilir bu sayı.

Eğer bu sayılardan birkaçını birlikte görüyorsanız, mesajları birleştirin ve en önemlisi, içgüdülerinize güvenin. O mesaj hakkında ilk aklınıza gelen şey doğrudur.

Melek işaretlerini anlamak için en önemli şey, işaretleri hatırlayıp gün içinde neler yaşadığınıza dikkat etmektir. Her geçen gün işaretleri daha kolay fark edecek, size gelen mesajları daha net alacak, gülümseyerek gününüze devam edeceksiniz. Ne mutlu size ve meleklerinize!


Beki İkala Erikli
Pozitif Dergisi 2015/01
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 3,255 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Koruyucu Meleklerin Sizi İzlediği ve Kötülüklerden Koruduğunu Gösteren 9 İşaret Emka 0 11,544 13-08-2018, Saat: 14:50
Son Yorum: Emka
  Bir Ruh Eşi İle Hayat Arkadaşı Arasındaki 5 Fark Emka 0 16,171 26-07-2018, Saat: 22:04
Son Yorum: Emka
  Niyetleri Gerçekleştirmek,Hükmetmek ve Yaratıcı Gücü Aktive Etmek Magnetho 0 5,059 14-09-2017, Saat: 15:42
Son Yorum: Magnetho
  MADDİ DÜNYAYI KONTROL ETMEK Emka 0 4,600 18-02-2017, Saat: 15:19
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi